PREZENTACE SLAVONIce festu 2016 ke stažení zde

__________________________________________________________________________________________________

Partnerem SLAVonice festu se můžete stát i zakoupením jedné či více partnerských platinum  akreditací 

 

PLATINUM akreditace PARTNERSKÁ         7 000 Kč                       

Platí po celý festival. Volný vstup na všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka. Festivalová doprava v ceně (van, bus). Zakoupením této akreditace se stáváte partnerem SLAVONICE FESTu.

Vaše jméno, budete-li si to přát, bude vyvěšeno na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu.  K zakoupení v PŘEDPRODEJI i na místě za 7 000 Kč. Akreditace je nepřenosná. Pro případnou fakturaci nás kontaktujte na info@slavonicefest.cz

 

FIREMNÍ PLATINUM akreditace MALÁ         25 000

Platí po celý festival. Obsahuje 4 PLATINUM akreditace. Jejich zakoupením pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka. Festivalová doprava zdarma.

Váš firemní banner bude vyvěšen na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu. Akreditace jsou nepřenosné. 

Pro informace a fakturaci nás, prosím,  kontaktujte na info@slavonicefest.cz

 

FIREMNÍ PLATINUM akreditace VELKÁ      50 000

Platí po celý festival. Obsahuje 8 PLATINUM akreditací. Jejich zakoupením pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka.  Festivalová doprava zdarma.

Vaše firemní bannery budou umístěny do všech prostor konání SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu.  Akreditace jsou nepřenosné.

Pro informace a fakturaci nás, prosím, kontaktujte na info@slavonicefest.cz

                                                 

Prezentace Slavonice Festu 2015 ke stažení zde

Pokud se chcete stát partnerem SLAVONICE FESTU, pište, prosím, na info@slavonicefest.cz