předprodej na Slavonice Fest 2016 zahájíme opět v KVĚTNU.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V PŘEDPRODEJI zakoupíte za časově omezené zvýhodněné ceny všechny typy akreditací a vstupenky na koncerty.
Vstupenky na jednotlivé festivalové projekce, Letní kino a After party budou k zakoupení pouze na místě. Na místě zakoupíte za plnou cenu také všechny typy akreditací a vstupenek na koncerty. Nákup vstupenek na doprovodné akce festivalu  ( koncerty, afterparty) s 50% slevou pro držitele Filmové akreditace možný pouze na místě

Předprodej akreditací a vstupenek na vybrané koncerty i v Infocentrech Slavonice, Dačice, Nová Bystřice, Jindřichův Hradec  a Jemnice

Zakoupené akreditace a vstupenky vyměníte na místě ve Festivalovém centru za vstupové a akreditační náramky. Jednodenní akreditace platí v den, kdy si ji její držitel vymění za akreditační náramek.

Rezervace místa v sále pro držitelé festivalových akreditací končí 10 min před začátkem projekce. Děkujeme za Vaši dochvilnost.

 

AKREDITACE

JEDNODENNÍ FILMOVÁ akreditace                              350 KČ Na Místě                 350 Kč v předprodeji

Platí v libovolný,  vámi zvolený den festivalu. VOLNÝ VSTUP na všechny FILMOVÉ PROJEKCE. Doprovodný program ( koncerty, party) - na místě sleva 50% z ceny vstupenky.  K zakoupení v předprodeji do 30. 6. za 300 Kč, od 1. 7.  a na místě za 350 Kč. Akreditace je nepřenosná

 

JEDNODENNÍ GOLDEN akreditace                               700 KČ na místě                  700 Kč v předprodeji

 

Platí v libovolný, vámi zvolený den festivalu. VOLNÝ VSTUP NA VŠECHNY AKCE SLAVONICE FESTu  (festivalové projekce, Letní kino, koncerty, party) . K zakoupení v předprodeji do 30. 6. za 650 Kč, od 1. 7.  a na místě za 700 Kč. Akreditace je nepřenosná.

 

4 DENNÍ FILMOVÁ akreditace                                   1 100 kč na místě                1 100 Kč v předprodeji         

Platí od PÁTKU 7. 8. do PONDĚLÍ 11. 8. 2015. VOLNÝ VSTUP na všechny FILMOVÉ PROJEKCE. Doprovodný program ( koncerty, party) na místě sleva 50% z ceny vstupenky.  K zakoupení v předprodeji do 30. 6. za 850 Kč, od 1. 7. do 31. 7. za 950 Kč, od 1. 8. a na místě za 1100 Kč. Akreditace je nepřenosná.

 

STUDENTSKÁ 4 DENNÍ FILMOVÁ akreditace                                                          600 KČ STUDENTSKÁ CENA

Platí od PÁTKU 7. 8. do PONDĚLÍ 10. 8. 2015. VOLNÝ VSTUP na všechny FILMOVÉ PROJEKCE. Doprovodný program (koncerty, party) na místě sleva 50% z ceny vstupenky.  K zakoupení v předprodeji i na místě za 600 Kč. Akreditace je nepřenosná. Ve Festivalovém centru v Institutu Slavonice  bude po PŘEDLOŽENÍ DOKLADU O STUDIU (ISIC karta, Index nebo jiný průkazný doklad) vyměněna za akreditační náramek.  Bez předložení dokladu o studiu je před výměnou za akrditační náramek  nutno dpolatit plnou aktuální cenu akreditace.

 

CELOFESTIVALOVÁ GOLDEN akreditace                 2 400 kč na místě                2 400 Kč v předprodeji

Platí po celý festival. VOLNÝ VSTUP NA VŠECHNY AKCE SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). K zakoupení v předprodeji do 30. 6. za 1 950 Kč, od 1. 7. do 31. 7. za 2 100 Kč, od 1. 8. a na místě za 2 400 Kč. Akreditace je nepřenosná.

 

PLATINUM akreditace PARTNERSKÁ                        7 000 kč na místě               7 000 Kč v předprodeji

Platí po celý festival. VOLNÝ VSTUP NA VŠECHNY AKCE SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka. Festivalová doprava v ceně (van, bus). Zakoupením této akreditace se stáváte partnerem SLAVONICE FESTu. Vaše jméno, budete-li si to přát, bude vyvěšeno na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu.  K zakoupení v předprodeji i na místě za 7 000 Kč. Akreditace je nepřenosná. Pro případnou fakturaci nás kontaktujte na info@slavonicefest.cz.

 

FIREMNÍ PLATINUM akreditace MALÁ                        25 000 Kč 

Platí po celý festival. Obsahuje 4 PLATINUM akreditace. Jejich zakoupením pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka. Festivalová doprava zdarma.
Váš firemní banner bude vyvěšen na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu. Akreditace jsou nepřenosné.
Pro informace a fakturaci nás, prosím,  kontaktujte na info@slavonicefest.cz

 

FIREMNÍ PLATINUM akreditace VELKÁ                      50 000

Platí po celý festival. Obsahuje 8 PLATINUM akreditací. Jejich zakoupením pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka.  Festivalová doprava zdarma.
Vaše firemní bannery budou umístěny do všech prostor konání SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu.  Akreditace jsou nepřenosné.
Pro informace a fakturaci nás, prosím, kontaktujte na info@slavonicefest.cz

                                             

HUDEBNÍ PROGRAM

Open Stage Maříž                                                        420 kč na místě                 420 Kč v předprodeji

Večerní hudební program zahájí předkapela, na kterou naváže hlavní večerní koncert. Začátek v 19 hodin. K zakoupení v předprodeji do 30. 6. za 340 Kč, od 1. 7. do 31. 7. za 380 Kč, od 1. 8. a na místě za 420 Kč. Info o koncertech v Programu. Vstupenku na vybrané koncerty zakoupíte v předprodeji nebo na místě. Nákup vstupenky s 50% slevou pro držitele Filmové akreditace možný pouze na místě.

 

Hudební Stodola Maříž                                              180 kč na místě                  180 Kč v předprodeji

Denně nabídne v odpoledních a podvečerních hodinách balíček 2 komornějších koncertů. Začátek v 15:30 hodin. K zakoupení v předprodeji do 30. 6. za 140 Kč, od 1. 7. do 31. 7. za 160 Kč, od 1. 8. a na místě za 180 Kč. Info o koncertech v Programu. Vstupenku na vybrané koncertní balíčky zakoupíte v předprodeji nebo na místě. Nákup vstupenky s 50% slevou pro držitele Filmové akreditace možný pouze na místě.

 

jednotlivé vstupenky -  k zakoupení na místě

 

 

 

bez AKREDITACE

     S FILMOVOU AKREDITACí

     PLATINUM/ GOLDEN AKREDITACE

FILMY festivalové projekce                 80 Kč                  VOLNÝ VSTUP                   VOLNÝ VSTUP
LETNÍ KINO                 80 Kč                  VOLNÝ VSTUP                   VOLNÝ VSTUP
KULTURÁK opening party a
koncert M.T.O., 6.8.2015
             150 Kč                                150 Kč                   VOLNÝ VSTUP
KULTURÁK večerní party                 60 Kč                                  30 Kč                   VOLNÝ VSTUP
OPEN  STAGE Maříž, 2 koncerty               420 Kč                                210 Kč                   VOLNÝ VSTUP
STODOLA Maříž, 2 koncerty               180 Kč                                   90 Kč                   VOLNÝ VSTUP

 

Festivalové filmové projekce jsou přístupné od 15 let. Pro projekce v Letním kině je uvedena přístupnost u každého filmu zvlášť.

Děti do 12 let mají na přístupné akce festivalu vstup zdarma a to pouze v doprovodu zákonného zástupce, který v případě potřeby doloží věk dítěte.

Za nezletilé návštěvníky SLAVONICE FESTu nesou  plnou odpovědnost rodiče nebo zákonný zástupce.