Známe výherce festivalového kosmetického setu Dr. Hauschka. Takže, kdo bude na Slavonice Festu za hvězdu?

Mrzí nás, že výherci mohou být jen tři. Opravdu. Protože kromě toho, že jste odpověděli skoro všichni správně - kosmetika Dr. HAUSCHKA byla založena roku 1967 - bylo super číst si, na co se na Slavonice Festu těšíte nejvíc, nebo co byste si na festivalu chtěli užít, kdybyste mohli dorazit. Vědět, co vás baví a zajímá, je pro celý festivalový tým hodně  důležité. Aby nás to ve Slavonicích na festivalu všechny bavilo.

Těšíme se na vás od 6. do 10. srpna ve Slavonicích. Vítězky - Míšu Mravcovou, Lenku Pahl a Kateřinu Bernardovou -  poznáme podle růžové rtěnky a vás ostatní podle zářivě modré nálady (to je totiž naše letošní barva. Najdete ji na plakátech, tričkách i festivalových ponožkách:)

                                

                                                                      vítězné odpovědi:

Míša:

Moc ráda bych zkusila stěstí ve vaší soutěži o skvělou přírodní kosmetiku. Dr. Hauschka je na trhu od roku 1967, má tedy za sebou pres 47 let zkušenosti a výzkumu. 
Na co se těším do Slavonic?
Na fesťáku se nejvíc těším na skvělé Tatabojs, kteří se mi snad nikdy nepřejí a jsou neskutečně vtipní! Miluji také Cartonnage, které jste taky zařadili do programu, tak za to velké díky.Teším se i na Bergmanovu Personu, i když nevím, jestli poránu nebude Bergman trosku silné kafe:) Bude každopádně skvělé vidět ji na velkém plátně.

Lenka:

Hallo und Guten Tag :-)
ráda bych se zúčastnila souteže o kosmetiku Dr. Hauschka! Správná odpověď je samozřejmě rok 1967.
A na co se nejvíc těším do Slavonic?
Máme ve Slavonicích mamku a babičku a proto tam jezdíme pravidelně a tenhle rok (stejně jako minulý) jsme si dovolenou naplánovali přesně tak, abychom zažili Slavonice Fest. Už minulý rok jsme z něj byli všichni nadšení a letos se těšíme o to víc. Na tu festivalovou odvázanou atmosféru, na spolužití slavonických obyvatel se spoustou jiných návštevníků a organizátorů. Ta směs mě nadchla, jak spolu všichni komunikujou a navzájem si pomáhají a společně si užívají!!! Už se nemůžu dočkat!!! Můj manžel je Němec a i pro něho se našlo pár filmů, o to zajímavější je, že tenhle rok jsou stránky i v nemčině .

Máme dvě male děti a ty se nadchly pro Slavonice Fest s námi, každý den se chodily dívat, co je nového, kde se co děje. K tomu bych chtěla jen krátce dodat, ze si stěžovaly, že nemůžou jít do kina s námi! Aspoň jeden dětský film bych si přála i pro ně. Takže teď už mi ke stěstí chybí jen ta růžová rtěnka a moc doufám, ze budu mít štěstíčko :-)

Kateřina:

Odpověď na soutěžní otázku Rok založení značky Dr.Hauschka je: rok 1967.
A co si na festivalu rozhodně užiju?
Letní festivalovou atmosféru a čas se svým úžasným manželem jen pro sebe a na to, co nás baví! Ať žijí hlídací babičky a pořadatelé takových akcí! Díky moc.

                                                         Soutěž byla ukončena. Děkujeme a těšíme se na vás!

_________________________________________________________________________________________________________________

Máme pro vás soutěž o dekorativní kosmetiku Dr. Hauschka. Na festival tak můžete vyrazit stejně šik, jako filmové hvězdy, které právě tuto přírodní kosmetiku milují.

Značka Dr. Hauschka se stala letos partnerem Slavonice Festu, protože nás spojují nejen filmy, které my promítáme, a jejich hvězdy, které biokosmetiku  Dr. Hauschka s oblibou používají. Spojuje nás i příroda. Ve Slavonicích, Maříži a okolí je všude a je nádherná. A kosmetika Dr. Hauschka pochází z té nejčistší přírody. Takové partnerství nás opravdu baví:)

Soutěžit budeme o sexy letní festivalový look. Tedy produkty, které si hodíte na Slavonice Festu do tašky a díky nimž budete vypadat celý den jako hvězda. Na vyčištěnou a tonizovanou pleť nebudete potřebovat žádné nánosy make-upu. V létě ani omylem. Oči jen zvýrazníte řasenkou a na rty použijete odvážnou rtěnku a je to. Letos letí růžová! Takže think pink a vyrážíme. Do kina, na koncerty do Maříže a  večer na taneční párty do Kulturáku.

                                  

 

Speciální Slavonice Fest edice Dr.Hauschka obsahuje  černou objemovou miniřasenku, vysoce pěstící rtěnku v barvě  Pink 16, Odličovací mléko 30 ml s houbičkou a osvěžující Pleťové tonikum 30 ml. K tomu malou taštičku na rtěnku řasenku a malé zrcátko, aby byly vždy po ruce.

A jak se do soutěže zapojíte? Jednoduše:

Kosmetika Dr.Hauschka je nejen trendy, ale zůstává od samého začátku věrná svým zásadám - podporuje přirozené funkce pokožky a logicky tak neobsahuje jakékoliv syntetické látky. ZNÁTE ROK ZALOŽENÍ TÉTO OBLÍBENÉ ZNAČKY?
Pošlete nám na
press@slavonicefest.cz správnou odpověď na tuto otázku a připojte pár vět o  tom, co byste si chtěli  na Slavonice Festu letos nejvíc užít .

Napište i celé jméno a adresu, na kterou vám případnou výhru pošleme. 3 vítěze vybereme z došlých správných odpovědí. Potřebujete nápovědu? Tak honem, klikněte na https://www.facebook.com/KosmetikaDrHauschka. Soutěžíme do 30. června. Těšíme se na vaše odpovědi.

                            

Jestli jste  kosmetiku Dr. Hauschka neznali, přečtěte si, proč je  tak jedinečná:

Kosmetika Dr.Hauschka není „jen vyrobena“ z rostlinných výtažků a organických a minerálních substancí, které jsou brány z přírody. Spíše se skládá z takových přírodních složek, které odpovídají přírodním procesům kožního aparátu – např. podporují denní a noční rytmus pokožky.

Použité rostliny jsou kultivovány biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách nebo pocházejí z ekologického pěstování a kontrolovaného volného sběru. Ručně se sbírají a dále šetrně zpracovávají. Nejnovější technologické přístroje umožňují při výrobě přípravků zachování jejich kvality.

Kombinace ojedinělého výrobního procesu jednotlivých rostlinných výtažků společnosti WALA, jejich vyvážená kompozice a účelné balení každého přípravku nevyžadují žádnou dodatečnou a syntetickou konzervaci.

Přípravky Dr.Hauschka jsou vhodné pro ženy, muže a děti každého věku.

Kosmetické přípravky Dr.Hauschka neobsahují žádné syntetické konzervační, barvící nebo vonné látky a jsou lékařsky testovány - bez testů na zvířatech- na dobrovolných osobách.