MANUÁL festivalového NÁVŠTĚVNÍKA

Chystáte se  přijet na SLAVONICE FEST a potřebujete super jednoduchý návod, jak si rychle zařídit ubytování, vybrat program a zajistit výhodné akreditace a  vstupenky? Komu se nechce klikat ze sekce do sekce, pro toho je tu náš MANUÁL:

                           

Festivalový návštěvník si nejdřív vybere dny, které chcete na festivalu strávit. Nejlepší jsou samozřejmě ty, kdy má volno:) To je jasné.  A pak ty, kdy hrajou jeho oblíbené kapely a ví, na co do kina. Jestli si náš manuál čtete rozespalí poránu, přátelsky vám poradíme, že program festivalu najdete v sekci PROGRAM.

 

                        Festivalový návštěvník chytře vybírá akreditaci

Akreditace máme buď JEDNODENNÍ:

FILMOVÉ - Volný vstup na všechny filmové projekce. Doprovodný program (koncerty, párty) - na místě sleva 50% z ceny vstupenky.
GOLDEN  - Volný vstup úplně na všechny akce  - filmy, koncerty i párty.
Jednodenní akreditace platí v libovolný, vámi zvolený den festivalu.
Chete přijet jen na dva tři dny? Kupte si dvě tři jednodenní akreditace a je to.
Kdo chce ušetřit, koupí si akreditace s časově omezenou slevou
už teď v PŘEDPRODEJI.

Nebo  akreditace NA CELÝ FESTIVAL:

4 DENNÍ FILMOVÁ -  levnější varianta, která platí od pátku 7. 8., a ve které jsou  filmy zdarma a na koncerty a mejdany je na místě 50% sleva. V nabídce i studentská varianta s výraznou slevou.
CELOFESTIVALOVÁ GOLDEN - dražší, která ale platí už od čtvrtka 6.8. a na kterou se dostanete úplně všude zadarmo, dokonce i na zahajovací film a party s koncertem M.T.O.
Jakou akreditaci si vyberete, záleží na tom, co všechno chcete za den zvládnout. Protože klidně můžete začít první projekcí  v 10:00 a do postele se dostat nad ránem, až odpadne poslední DJ.....
Kdo chce ušetřit a hlavně si u nás domluvit ubytování, nečeká a koupí si akreditaci s časově omezenou slevou v PŘEDPRODEJI.

Všechny AKREDITACE pěkně seřazené  najdete  v sekci AKREDITACE A VSTUPENKY.  Až dorazíte do Slavonic, vyměníte si svou vytištěnou nebo na místě koupenou akreditaci ve Festivalovém a akreditačním centru v Institutu Slavonice  za  akreditační náramky.

Kdo se chce stát Partnerem festivalu, může si zakoupit jednu a více PLATINUM akreditací. Více informací ZDE.

 

                            Festivalový návštěvník chce na KONCERTY

To není problém.  Denně máme odpolední dvojkoncert   ve Stodole Maříž a večerní hlavní koncert s předkapelou na Open Stage Maříž.
Majitelé GOLDEN a sponzorských PLATINUM  akreditací mají vstup zdarma.
Majitelé FILMOVÝCH akreditací si koupí na místě lístky s 50% slevou.
Kdo půjde bez akreditace a chce ušetřit, kupuje vstupenky s časově omezenou slevou v PŘEDPRODEJI. Kdo ne, koupí si je za plnou cenu na místě. Vstupenky z předprodeje vyměníte  v den konání ve Festivalovém a akreditačním centru v Institutu Slavonice nebo těsně před koncertem na místě za  vstupové náramky.
Upozornění: Vstupenka platí na celý na ní uvedený program Stodoly či Open Stage. Nelze zakoupit pouze na jednu kapelu či interpreta!

 

                           Festivalový návštěvník by taky rád někde bydlel

UPOZORNĚNÍ:  Ubytování rezervujeme  držitelům MINIMÁLNĚ DVOU Jednodenních akreditací na osobu (Filmová, Golden), Čtyřdenní filmové akreditace nebo Celofestivalové  akreditace (Golden, Platinum).

Takže festivalový návštěvník si už dokázal pořídit akreditaci a rád by ještě někde přespal. Protože četl tenhle MANUÁL, nic neřeší, nehledá na internetu, akreditace má koupené, takže jen napíše nebo zavolá naší ubytovací koordinátorce Nikole a  řekne jí, kde by chtěl bydlet. Jestli v hotelu, penzionu, apartmánu, ubytovně, ve stanu, na lavičce na autobusáku.... a Nikola mu řekne, kde je volno a všechny další informace. Ty jsou v sekci UBYTOVÁNÍ A DOPRAVA. Včetně kontaktu na Nikolu. Ten bude festivalový návštěvník potřebovat! 

Ubytovací kapacity jsou již omezené. informace o volných místech na níže uvedených kontaktech.

Koordinace ubytování:            Nikola Kadrnošková                Tel.: 776 057 404, 603 995 119              E: ubytovani@slavonicefest.cz

 

A v tuhle chvíli je náš festivalový návštěvník už úplně v pohodě. Ví, kde si letos  od 6. do 10. srpna užije, ví, co uvidí a koho uslyší, je v klidu, protože má kde spát a děsně se těší na SLAVONICE FEST 2015.

A SLAVONICE FEST se těší na všechny své  festivalové návštěvníky. Prostě na Vás!

A tohle si, milí festivaloví návštěvníci, nalepte do kufru nebo baťohu místo seznamu od maminky:) Modře jsou kina, zeleně koncerty a žlutě kempy pro ty, co si nezařídili ubytování. A taky místo,kde to všechno vzniklo - hotel a restaurace Besídka:)